Nowe Centrum Medicover i Medicover Stomatologia na warszawskiej Woli

Nowe Centrum Medicover i Medicover Stomatologia na warszawskiej Woli

Opublikowany

Medicover uruchomił centrum medyczne oraz placówkę Medicover Stomatologia przy ulicy Prostej 36 w Warszawie. W nowej lokalizacji udostępniono 28 gabinetów lekarskich, a w części stomatologicznej – 4 gabinety dentystyczne. Centrum Medicover oferuje konsultacje lekarzy kilkunastu specjalizacji, badania diagnostyczne oraz usługi w ramach poradni medycyny pracy.

W placówce można skorzystać z porad m.in. lekarzy internistów, pediatrów, okulistów, laryngologów, ortopedów, ginekologów oraz endokrynologów, a także wykonać badania w zakresie diagnostyki laboratoryjnej, RTG i USG.
W Centrum Medicover Stomatologia otwarte zostały 4 gabinety dentystyczne. Dostępne są usługi z zakresu m.in. profilaktyki stomatologicznej, stomatologii zachowawczej, endodoncji, ortodoncji, pedodoncji, protetyki, chirurgii stomatologicznej oraz RTG. Centrum wyposażone jest w nowoczesny sprzęt, zapewniający kompleksowość leczenia.

Placówka przy Prostej, to nasza jedenaste centrum medyczne w Warszawie. Lokalizację na Woli przygotowaliśmy zgodnie z nowoczesnym standardem wnętrz opracowanym na podstawie opinii naszych pacjentów. Zależało nam na tym, by zmniejszyć dystans pomiędzy lekarzem, a pacjentem, co udało się osiągnąć dzięki właściwej aranżacji gabinetów.

Iwona Pokwicka, Wiceprezes i Dyrektor Pionu Operacyjnego i Medycznego Medicover Polska

Dla najmłodszych pacjentów wyodrębniona została część pediatryczna z kącikiem zabaw, a w części stomatologicznej przygotowany jest specjalny gabinet stomatologiczny.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

IMG_8883.jpg

grafika | 2,65 MB

Pobierz
IMG_8865.jpg

grafika | 2,58 MB

Pobierz
IMG_8824.jpg

grafika | 2,18 MB

Pobierz
IMG_8872.jpg

grafika | 2,15 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Z usług prywatnych stomatologów korzysta większość Polaków. Gabinety łączą się w większe sieci.

temu

Polski rynek stomatologiczny zdominowany jest przez usługi prywatne. Z gabinetów prywatnych korzysta zdecydowana większość pacjentów. To dlatego na rynku pojawia się coraz więcej podmiotów, a te istniejące łączą się w większe sieci. Taką strategię obrała też firma Medicover, która konsoliduje prywatne gabinety, szczególnie te wysoko wyspecjalizowane. Wybiera kliniki oferujące najwyższą jakość opieki oraz indywidualne, partnerskie podejście do pacjentów.
Prywatny sektor zdrowia testuje nowe rozwiązania w diagnostyce i leczeniu. Publiczne placówki mogą korzystać z jego doświadczeń

temu

Prywatne firmy z sektora ochrony zdrowia są pionierem we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań w opiece nad pacjentem. Mobilne ultrasonografy, wideokonsultacje czy elektroniczna dokumentacja medyczna ułatwiają i przyspieszają postawienie diagnozy, a następnie leczenie. Medicover pracuje także nad wykorzystaniem sztucznej inteligencji do diagnostyki. Z doświadczeń prywatnych placówek mogą czerpać publiczne placówki. 
Nowe centrum Medicover Stomatologia w Krakowie

temu

Medicover Stomatologia rozszerza swoją sieć o nowe centrum w Krakowie. To druga placówka spółki w Małopolsce. W całym kraju Medicover posiada już ponad 100 gabinetów dentystycznych, a otwarcie kolejnych placówek planowane jest jeszcze w 2018 roku. To odpowiedź na niesłabnące zainteresowanie pacjentów prywatnymi usługami stomatologicznymi. 
Szpital Medicover z akredytacją Ministra Zdrowia

temu

Szpital Medicover już po raz trzeci otrzymał akredytację Ministra Zdrowia, potwierdzającą wysoką jakość leczenia i bezpieczeństwo pacjentów. Proces akredytacji polega na zewnętrznej ocenie pracy placówki, której dokonuje Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia – jednostka Ministerstwa Zdrowia. Akredytacja udzielana jest na trzy lata. Obecnie certyfikat akredytacyjny posiadają 203 placówki spośród 1,2 tys. szpitali w Polsce.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.